Попередні результати Медіафестиваля-2014
ТЕЛЕБАЧЕННЯ.
Телепроект (передача)
Назва: «Суперексперт».
Заклад: ДЮ ТРС «Грані» (м. Запоріжжя).
Автори:
Богомолов Данило, 11 клас, Запорізька гімназія №2,
Вербовецька Анастасія, 8 клас, Запорізька гімназія №50,
Бударина Анастасія, 11 клас, Запорізький НВК №23.
Керівник: Едель Михайло Григорович – керівник ДЮ ТРС «Грані».
Куцова Тетяна Володимирівна – керівник гуртка «Журналістика»
Назва: «Телевізійні дитячі новини».
Заклад: Студія дитячої тележурналістики «Перспектива +»
Автори:
Коцеруба Наталія, 6-Б клас., Енергодарська ЗОШ №2,
Чеботарь Марія, 8-Б клас, Енергодарська гімназія «Гармонія»,
Токарева Анастасія, 11-А клас, Енергодарська ЗОШ №2,
Момот Катерина, 6-А клас, Енергодарський багатопрофільний ліцей,
Коцофане Ольга, 11-В клас, Енергодарський НВК№1,
Бричук Герман, 9 -Б клас, Енергодарський НВК№5.
Керівник: Рябов Сергій Вікторович, вчитель історії ЕНВК№5, керівник Студії дитячої тележурналістики «Перспектива +».
Назва: «Ранние браки».
Заклад: Бердянська ЗОШ № 7.
Автор: Попик Маргарита, 11 клас.
Керівник: Тептина Лучія Тимофіївна, вчитель російської мови та літератури.
Кращий телевізійний репортаж
Назва: «Скажемо «НІ» фастфуду!»
Заклад: Запорізька гімназія №107
Автори : Кречман Артем, Острогляд Катерина, учні 10-А класу
Керівник: Павленко Олексій Олександрович, вчитель інформатики.
Назва: «У сім’ї дружать – живуть не тужать».
Заклад: Енергодарський багатопрофільний ліцей.
Автор: Гордєєва Софія, 11-А класу.
Керівник: Дятлова Олена Анатоліївна, вчитель інформатики.
Назва: «Рукотворное чудо – Купеческий дом – краеведческий музей».
Заклад: Новопиліпівська ЗОШ (Мелітопольський район).
Автор: Бистрова Анастасія, 10 клас.
Керівник: Тонкоштан Ольга Вікторівна, вчитель російської мови та літератури.
Назва: «Спорт завжди актуальний».
Заклад: Молочанська спеціалізована школа.
Автор: Куреня Євгенія, 10 клас .
Керівник: Гора Снежана Юрьевна, заместитель директора по ВР
Найкраща соціальна реклама
Назва: «Корисні поради для всієї громади».
Заклад: Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа «ПРОМЕТЕЙ».
Автори: Євтєєва Діана, Ландарь Валерія, Левчеко Микита, Сухіна Дар’я, Тітова Дар’я, учні 4 класу.
Керівник: Попазова Світлана Федорівна, вчитель початкових класів.
Назва: «Зроби правильний вибір».
Заклад: Бердянська ЗОШ №11.
Автори: Срібний Максим, Горлова Юлія, Кіорпе Ганна, Якобчук Владислав, Остапенко Дар’я, Ніцевич Валерія, Хотська Валерія – учні 11-А, Шелєхов Єгор, Пітюкін Іван – учні 9-Б.
Керівник: Гостюшкін Олександр Вікторович, вчитель інформатики.
Назва: «Часто ли ярлыки оправдывают себя?»
Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».
Автори: колектив 10-Б класу.
Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіакультури.
Назва: «Мала Батьківщина».
Заклад: Високівська ЗОШ (Михайлівський район).
Автори: Панасюк Єлизавета, 4 клас.
Керівники: Сілаєва Ольга Дмитрівна, вчитель, Найбергер Віталій Миколайович, лаборант ПК.
РАДІО
Назва: «Шкільні роки наших наставників».
Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».
Автори: Єжаченко Соня, Димитров Богдан, Столяренко Аліна, Савенко Анна, Євгенія Кір’янова, Аліна Столяренко.
Керівник: Чубенко Кирил Сергійович, лаборант.
Назва: «Лісові таємниці».
Заклад: Мелітопольська СШ №23.
Автори: Філоновець Наталія, 10 клас, Четвероус Анастасія, Королькова Анастасія, Макарчук Олександр, Осієвська Любов, учні 11 класу.
Керівники: Лобінцева Ольга Сергіївна, вчитель англійської мови,
Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.
Назва: «Рукотворне чудо – дім Адировича. Побудований на спір».
Заклад: Новопиліпівська загальноосвітня школа (Мелітопольський район).
Автор: Бистрова Анастасія, 10 клас.
Тонкоштан Ольга Вікторівна, вчитель російської мови та світової літератури.
Назва: «Спешите удивляться»
Заклад: Високівська ЗОШ (Михайлівський район).
Автори:
Найбергер Яна, 10 клас, Ліньова Ірина, 9 клас.
Керівник: Внукова Жанна Марківна, вчитель російської мови та світової літератури.
ДРУКОВАНІ ТЕ ЕЛЕКТРОННІ ЗМІ
Кращий друкований журнал (газета)
Назва: Газета «ИСТОКИ» № 2.
Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей № 99.
Автори: Войтіх Ксенія, 9-А клас.
Керівник: Малахова Олександра Миколаївна, вчитель російської мови та літератури.
Назва: Газета «П’ятий елемент».
Заклад: Запорізький НВК №19.
Автори: Грекало Наталя, Горнєєва Євгенія, учні 9-А класу.
Керівник: Погорєлова Надія Федорівна, вчитель російської мови та літератури, медіапедагог.
Назва: Газета «Грані запоріжців».
Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».
Автори:
Данило Володимирович Богомолов, 11 клас гімназії №2;
Лобода Тетяна, ДЮ ТРС «Грані»;
Пенкіна Анастасія, 11 клас, ЗОШ №20;
Вербовецька Анастасія, 8 клас, гімназія №50;
Кучеренко Єлизавета, 10 клас, гімназія «Алєф»;
Пересипко Марія, 11 клас, ЗНВК №23;
Литвинова Євгенія, 8 клас, гімназія №28;
Продан Світлана, 7 клас, СШ №72;
Тимченко Катерина, 10 клас, ліцей №99;
Гергець Данило, 8 клас, ЗОШ №59;
Міголева Катерина, 6 клас ЗЗБНВК №106;
Ємельянова Владислава, 8 клас, ЗОШ №54;
Сергіївна Петелько Марія, 8 клас, ЗОШ №54
Керівник: Куцова Тетяна Володимирівна, керівник гуртка «Журналістика та видавнича справа».
Назва: Газета «Pupils Home/ Аделаїда».
Заклад: Запорізька гімназія №107.
Автори: Кречман Артем, 10-А, Кірілова Анастасія 10-А, Макарова Діана 11-Б, Ісаєва Аня 7-А, Виперайленко Катерина 8-А, Ліходід Катерина 8-В, Бухавець Катерина 8-Б.
Керівник: Пришпетливий Геннадій Миколайович, вчитель біології.
Назва: Газета «Джалапіта».
Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Січовий колегіум".
Автори: учні школи-інтернату.
Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіа культури.
Кращий електронний журнал (газета)
Назва: Газета «Мечтатели Next».
Заклад: Запорізький НАК № 19, філія № 3.
Автори:
Москаленко Валерія, Андрющенко Вадим, Нікогосян Григорій, Грицаєнко Марія, Аношин Валерій, Нікогосян Григорій, Москаленко Валерія , Андрющенко Вадим, Мігловец Єгор, учні 8-А класу.
Керівник: Єрмоліна Олена Вікторівна, класний керівник, вчитель російської мови та літератури.
Назва: Газета «Наше майбутнє – в наших руках».
Заклад: Запорізька гімназія №47.
Автори: Єфіменко Валерія, Маслова Юлія, Марченко Анастасія, Бережна Ірина, учні 10 класу.
Керівники: Дакуніна А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, Лук’яненко Ю.В., соціальний педагог.
Назва: Проект «Більшість людей живе модою, а не розумом».
Заклад: Енергодарський багатопрофільний ліцей.
Автор: Невесела Юлія, 11-Б клас..
Керівник: Легка Юлія Миколаївна, вчитель інформатики.
Краща газетна/журнальна публікація
Назва: «Ти – журналіст! Ти – батько правди!»
Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».
Автор: Богомолов Даниїл, 11 клас, Запорізька гімназія №2.
Керівник: Куцова Тетяна Володимирівна, керівник гуртка «Журналістика та видавнича справа».
Назва: Есе «Люди, що жили на зламі віків, або сучасники?.. Хто ми є?..»
Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей № 99.
Автор: Овчаренко Ганна, 9-В клас.
Керівник: Фомич Інна Іванівна, заступник директора, консультант.
Малахова Олександра Миколаївна, вчитель, куратор шкільної преси.
Назва: «Тим , хто пішов у безсмертя».
Заклад: Гуляйпільська ЗОШ №1.
Автор: Коростельова Лідія, Кудяряшова Марина, 10 клас.
Керівник: Лукаш Наталія Володимирівна, вчитель історії.
Назва: «Три капітани».
Заклад: Приазовська ЗОШ №2.
Автор: Літута Максим, 8 клас.
Керівник: Гайдай Євген Олегович, вчитель географії.
Назва: «Твори добро, бо ти людина».
Заклад: Вознесенська ЗШ (Мелітопольський район).
Автори: Міняйло Ірина, Строкань Ірина, Соловйова Марія, учні 9 класу.
Керівник: Попкова Ліна Олександрівна, вчитель української та англійської мови
Соціальний плакат
Назва: «Зіронька».
Заклад: Михайлівська ЗОШ № 3.
Автор: Каменчук Юлія, 2-А клас.
Керівник: Гмиря Олена Вікторівна, класний керівник.
Назва: «Великі права маленької дитини».
Заклад: Кам’янсько – Дніпровська ЗОШ №3.
Автор: Духова Єлізавета, 8-Б клас.
Керівник: Чибісова Ольга Вікторівна, практичний психолог.
Назва: «Зроби вірний вибір!».
Заклад: Енергодарський НВК №5.
Автор: Батіщева Катерина, 6-А клас.
Керівник: Котляревська Олена Олександрівна, класний керівник.
Назва: «Моя заповітна мрія».
Заклад: Тернівський НВК (Вільнянський район).
Автор: Соболь Оксана, 11 клас.
Керівник: Соболь Ірина Анатоліївна, вчитель інформатики
Назва: «Інтернет також може бути небезпечним».
Заклад: Енергодарський НВК №5.
Автор: Трошин Тимофій, 3-Б клас.
Керівник: Лисенко Світлана Анатоліївна, класний керівник.
АУДІОВІЗУАЛЬНИЙ ТВІР
Краща анімація
Назва: «Легенда про кам’яну бабу»
Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».
Автор: Волкова Марія, 5 клас, Запорiзька гімназія № 28.
Керівник: Вороненко Лариса Володимирівна, керівник гуртка «Комп’ютерна графіка і анімація».
Назва: «Брошенный».
Заклад: Якимівська ЗОШ №1.
Автор: Хінчик Олена, 10 клас.
Керівник: Грабовець Ірина Степанівна, учитель інформатики.
Назва: «Екологічний мультфільм».
Заклад: Запорізький НВК №19.
Автор: Лазарев Артемій,11-а клас.
Керівник: Єлькін Андрій В’ячеславович,педагог-організатор, учитель хімії.
Назва: «Легенда про дуб».
Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».
Автор: Кузьменко Микита, 4 клас, Запорізька гімназія № 71.
Керівник: Вороненко Лариса Володимирівна, керівник гуртка «Комп’ютерна графіка і анімація».
Кращий відеофільм
Назва: «Вибір майбутньої професії»
Заклад: Веселівська ЗОШ №1.
Автор: Бердник Геннадій, 11 клас.
Керівник: Марченко Ірина Миколаївна, педагог організатор.
Назва: «Поверь в себя»
Заклад: Бердянської гімназії №1 «Надія».
Автор: Бурик Валерія, Галайда Микита, Єфімов Олексій, Іщенко Надія, Кужель Анастасія – учні 10 класу.
Керівник: Берегова Ірина Владиленівна, учитель світової літератури, викладач курсу «Медіакультура».
Назва: «Герої мого роду».
Заклад: Добропільська загальноосвітня школа(Гуляйпільський район).
Автор: Короткова Катерина,11 клас.
Керівник: Река Людмила Євгенівна, вчитель інформатики.
Назва: «Надії та проблеми XXI століття: освіта, праця, права».
Заклад: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Мелітопольський район).
Автор: Гядукан Альберт , Єрмолаєва Надія, Клик Артем, Кобзар Віталій, Ручка Анастасія, Шашко Дмитро – учні 10 класу.
Керівник: Фесенко Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та світової літератури.
Назва: «Наше здоровье в наших руках».
Заклад: Запорізька ЗОШ №30.
Автори: Рогач Варвара, Зінченко Микола, Єрохін Микита, Соловйов Олександр, Макаров Дмитро, учні 3 класу, Москаль Вікторія, Гезалова Альбіна, Прокопенко Тетяна, Конік Катерина, Линник Єлизавета, Бірюков Тимур, учні 10 класу.
Керівник: Дякова Тетяна Олександрівна, вчитель інформатики.
Назва: «Вір у чудо».
Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».
Автор: Бударина Анастасія, 11 кл., Запорізький НВК №23.
Керівник: Едель Михайло Григорович – керівник ДЮ ТРС «Грані».
Кращий фоторепортаж
Назва: «У труді, як у бою».
Заклад: Новомиколаївська СЗОШ (Новомиколаївський район).
Автор: Іщенко Роман, 8 клас,
Керівник: Стулій Віктор Миколайович, керівник гуртка «Юний фотолюбитель» ЦДЮТ.
Назва: «Ми обираємо життя!»
Заклад: Широківська ЗОШ, (Василівський район).
Автори: Степанов Захар, Гордієнко Максим, учні 5 класу.
Керівник: Глубока Інна Ігорівна, вчитель основ здоров’я.
Назва: «Посади в школі троянду!»
Заклад: Богданівська ЗОШ (Чернігівський район).
Автори: Шевченко Юлія, Бондарь Євгенія, Зінченко Тетяна, Лубінець Каріна, Похиль Михайло, Капустян Євген, Саловаров Андрій - учні 11 класу.
Керівник: Цап Ольга Олексіївна, вчитель української мови та літератури.
Назва: «Как прекрасен этот мир! Посмотри!»
Заклад: Запорізький НВК №19.
Автори: Грицаенко Марія, Андрющенко Вадим, 8-А.
Керівник: Єрмоліна Олена Вікторівна, класний керівник, вчитель російської мови та літератури.
Назва: «Рукотворное чудо города Запорожья. Архитектура».
Заклад: Запорізька ЗОШ № 15.
Автор: Бодарі Аніта, 11-Б.
Керівник: Завірова Марія Леонідівна, вчитель історії.
Кращий відеофільм, знятий з мобільного телефону
Назва: «Відкритий світ»
Заклад: Веселівська гімназія.
Автор: Михальчук Дар’я, 10-А клас.
Керівники: Корвегіна Віра Анатоліївна, вчитель інформатики.
Волошина Оксана Іванівна, педагог-організатор.
Назва: «We would walk 500 miles».
Заклад: Школа «ЕйдоС» (м. Запоріжжя).
Автори: Бабець Діана, Апт Марія, Ретинський Олег, Кандиба Єгор - учні 10 класу.
Назва: «Танці на воді».
Заклад: Запорізький НВК №19, філія №3.
Автори: Краєва Дар’я, редколегія газети «Тинейджери», 9-А.
Керівник: Гриценко Олена Вікторівна, медіа-педагог.
ІНТЕРНЕТ-ТВОРЧІСТЬ
Кращий тематичний сайт:
Назва: «Вісник Мрії – новий формат», Портал шкільної преси.
Заклад: Запорізький НВК №19.
Автори: Тандура Анна Олександрівна, директор, Елькин Андрій В'ячеславович, педагог-організатор, вчитель хімії.
Назва: «Шкільний парламент «Нове покоління»».
Заклад: Дніпровська ЗОШ №2 (Вільнянський район).
Автори: Сущенко Юлія, 10 клас.
Керівник: Івахіна Катерина Василівна, вчитель інформатики.
Назва: «Здоровий образ життя».
Заклад: Софіївський НВК (Новомиколаївський район).
Автор: Міщанін Олександр, 10 клас.
Керівник: Кикоть Костянтин Петрович, вчитель фізики та інформатики.
Кращий авторський блог
Назва: «S.Lili».
Заклад: Енергодарська мала академія наук учнівської молоді.
Автори: Соловей Лилия, 10 клас.
Керівник: Скороспелова Ганна Дмитрівна, керівник гуртка «Медіакультура».
Назва: «За здоровий спосіб життя».
Заклад: Бердянська ЗОШ №13.
Автори: Бобров Дмитро, 8 клас.
Керівник: Чепурненко Олена Володимирівна, вчитель математики та інформатики.
Назва: «Шкільна родина».
Заклад: Чернігівської ЗОШ ім. Героя Радянського Союзу А.М.Темника.
Автори: Ващенко Марія,Ткачук Анна, 5 клас.
Керівник: Сапальова Людмила Іванівна, класний керівник, вчитель географії.
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ФОТО
Назва: «Хортиця – серце Запорізького краю».
Заклад: ЗОШ №20 м.Мелітополя.
Автори: Ростовцев Олександр, Бедюх Елеонора, учні 7-А класу.
Керівник: Доля Ніна Іванівна, вчитель світової літератури.
Назва: «Здоровий спосіб життя».
Заклад: Запорізька ЗОШ (Веселівський район).
Автори: Чобан Марина, Яременко Аліна, учні 10 класу.
Керівник: Шилик Катерина Василівна, вчитель.
Назва: «Красоти природи маленької «Швейцарії»».
Заклад: Вільноандріївська ЗОШ (Вільнянський район).
Автори: Ліясова Валерія, Мітіна Олена, учні 9 класу.
Керівник: Бойко Олена Вікторівна, вчитель інформатики, Пересунько Світлана Олександрівна, вчитель.
Назва: «Back in Future».
Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».
Автори: Жежеря Катерина, Городецька Анастасія, учні 10-Б класу.
Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіакультури.
Назва: «Софіївка».
Заклад: Софіївський НВК (Новомиколаївський район).
Автор: Безродня Ганна, 11 клас.
Керівник: Кикоть Костянтин Петрович, вчитель фізики та інформатики.
АЛЬТЕРНАТИВА
Назва: «Мы с дедом на параде Победы!»
Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей №99.
Автори: Шкваренко Людмила, 10-Б.
Керівники: Пономарь Анна Миколаївна, педагог-організатор, Сілюк Ольга Петрівна, керівник музею.
Назва: «Позитив завжди з тобою!»
Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.
Автори: Осієвська Любов, 11 клас.
Керівник: Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.
Назва: «А, Б, В, …»
Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.
Автори: Стовба Ірина, Пархоменко Марія, учні 9 класу.
Керівник: Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.
Назва: «Цінність – у твоїх руках!»
Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.
Автори: Крива Ксенія, 10 клас.
Керівник: Князєва
|