Добрый вечер! Cегодня: Вторник, 17.10.2017, 20:27
UNESCO

Медиа-информационная грамотность

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 13
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ресурсы
Форма входа
Календарь
«  Октябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Попередні результати Медіафестиваля-2014

    ТЕЛЕБАЧЕННЯ.  

    Телепроект (передача)

    Назва: «Суперексперт».

    Заклад: ДЮ ТРС «Грані» (м. Запоріжжя).

    Автори:

    Богомолов Данило, 11 клас, Запорізька гімназія №2,

    Вербовецька Анастасія, 8 клас, Запорізька гімназія №50,

    Бударина Анастасія, 11 клас, Запорізький НВК №23.

    Керівник: Едель Михайло Григорович – керівник ДЮ ТРС «Грані».  

    Куцова Тетяна Володимирівна – керівник гуртка «Журналістика»

     

    Назва: «Телевізійні дитячі новини».

    Заклад:  Студія дитячої тележурналістики «Перспектива +»

    Автори:

    Коцеруба Наталія, 6-Б клас., Енергодарська ЗОШ №2,

    Чеботарь Марія, 8-Б клас, Енергодарська гімназія «Гармонія»,

    Токарева Анастасія, 11-А клас, Енергодарська ЗОШ №2,

    Момот Катерина, 6-А клас, Енергодарський багатопрофільний ліцей,

    Коцофане Ольга, 11-В клас,  Енергодарський НВК№1,

    Бричук Герман, 9 -Б клас,  Енергодарський  НВК№5.

    Керівник: Рябов Сергій Вікторович, вчитель історії  ЕНВК№5, керівник  Студії дитячої тележурналістики  «Перспектива +».

     

    Назва: «Ранние браки».

    Заклад: Бердянська ЗОШ № 7.

    Автор: Попик Маргарита, 11 клас.

    Керівник: Тептина Лучія Тимофіївна, вчитель російської мови та літератури.

    Кращий телевізійний репортаж

    Назва: «Скажемо «НІ» фастфуду!»

     Заклад: Запорізька гімназія №107

     Автори : Кречман Артем, Острогляд Катерина, учні 10-А класу

    Керівник: Павленко Олексій Олександрович, вчитель інформатики.

     

    Назва: «У сім’ї дружать – живуть не тужать».

    Заклад: Енергодарський багатопрофільний ліцей.

    Автор: Гордєєва Софія, 11-А класу.

    Керівник: Дятлова Олена Анатоліївна, вчитель інформатики.

     

    Назва: «Рукотворное чудо – Купеческий дом – краеведческий музей».

    Заклад: Новопиліпівська ЗОШ (Мелітопольський район).

    Автор: Бистрова Анастасія, 10 клас.

    Керівник: Тонкоштан Ольга Вікторівна, вчитель російської мови та літератури.

     

    Назва: «Спорт завжди актуальний».

    Заклад: Молочанська спеціалізована школа.

    Автор: Куреня Євгенія, 10 клас .

    Керівник: Гора Снежана Юрьевна, заместитель директора по ВР

    Найкраща соціальна реклама

    Назва: «Корисні поради для всієї громади».

    Заклад: Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа «ПРОМЕТЕЙ».

    Автори: Євтєєва Діана, Ландарь Валерія, Левчеко Микита, Сухіна Дар’я, Тітова Дар’я, учні 4 класу.

     Керівник: Попазова Світлана Федорівна, вчитель початкових класів.

     

    Назва: «Зроби правильний вибір».

    Заклад: Бердянська ЗОШ №11.

    Автори: Срібний Максим, Горлова Юлія, Кіорпе Ганна, Якобчук Владислав, Остапенко Дар’я, Ніцевич Валерія, Хотська Валерія – учні 11-А, Шелєхов Єгор, Пітюкін Іван – учні  9-Б.

    Керівник: Гостюшкін Олександр Вікторович, вчитель інформатики.

     

    Назва: «Часто ли ярлыки оправдывают себя?»

    Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».

    Автори: колектив 10-Б класу.

    Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіакультури.

     

    Назва: «Мала Батьківщина».

    Заклад: Високівська ЗОШ (Михайлівський район).

    Автори: Панасюк Єлизавета, 4 клас.

    Керівники: Сілаєва Ольга Дмитрівна, вчитель, Найбергер Віталій Миколайович, лаборант ПК.

    РАДІО

    Назва: «Шкільні роки наших наставників».

    Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».

    Автори: Єжаченко Соня, Димитров Богдан, Столяренко Аліна, Савенко Анна, Євгенія Кір’янова, Аліна Столяренко.

    Керівник: Чубенко Кирил Сергійович, лаборант.

     

    Назва: «Лісові таємниці».

    Заклад:  Мелітопольська СШ №23.

    Автори: Філоновець Наталія, 10 клас, Четвероус Анастасія, Королькова Анастасія, Макарчук Олександр, Осієвська Любов, учні 11 класу.

    Керівники: Лобінцева Ольга Сергіївна, вчитель англійської мови,

    Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.

     

    Назва: «Рукотворне чудо – дім Адировича. Побудований на спір».

    Заклад: Новопиліпівська загальноосвітня школа (Мелітопольський район).

    Автор: Бистрова Анастасія, 10 клас.

    Тонкоштан Ольга Вікторівна, вчитель російської мови та світової літератури.

     

    Назва: «Спешите удивляться»

    Заклад: Високівська ЗОШ (Михайлівський район).

    Автори:

    Найбергер Яна, 10 клас, Ліньова Ірина, 9 клас.

    Керівник: Внукова Жанна Марківна, вчитель російської мови та світової літератури.

    ДРУКОВАНІ ТЕ ЕЛЕКТРОННІ ЗМІ

    Кращий друкований журнал (газета)

    Назва: Газета «ИСТОКИ» № 2.

    Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей № 99.

    Автори: Войтіх Ксенія, 9-А клас.

    Керівник: Малахова Олександра Миколаївна, вчитель російської мови та літератури.

     

    Назва: Газета «П’ятий елемент».

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автори: Грекало Наталя, Горнєєва Євгенія, учні 9-А класу.

    Керівник:  Погорєлова Надія Федорівна, вчитель російської мови та літератури, медіапедагог.

     

    Назва: Газета «Грані запоріжців».

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автори:

    Данило Володимирович Богомолов, 11 клас гімназії №2;

    Лобода Тетяна, ДЮ ТРС «Грані»;

    Пенкіна Анастасія, 11 клас, ЗОШ №20;

    Вербовецька Анастасія, 8 клас, гімназія №50;

    Кучеренко Єлизавета, 10 клас, гімназія «Алєф»;

    Пересипко Марія, 11 клас, ЗНВК №23;

    Литвинова Євгенія, 8 клас, гімназія №28;

    Продан Світлана, 7 клас, СШ №72;

    Тимченко Катерина, 10 клас, ліцей №99;

    Гергець Данило, 8 клас, ЗОШ №59;

    Міголева Катерина, 6 клас ЗЗБНВК №106;

    Ємельянова Владислава, 8 клас, ЗОШ №54;

    Сергіївна Петелько Марія, 8 клас, ЗОШ №54

    Керівник: Куцова Тетяна Володимирівна, керівник гуртка «Журналістика та видавнича справа».

     

    Назва: Газета «Pupils Home/ Аделаїда».

    Заклад: Запорізька гімназія №107.

    Автори: Кречман Артем, 10-А, Кірілова Анастасія 10-А, Макарова Діана 11-Б, Ісаєва Аня 7-А, Виперайленко Катерина 8-А, Ліходід Катерина 8-В, Бухавець Катерина 8-Б.

    Керівник: Пришпетливий Геннадій Миколайович, вчитель біології.

     

    Назва: Газета «Джалапіта».

    Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Січовий колегіум".

    Автори: учні школи-інтернату.

    Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіа культури.

    Кращий електронний журнал (газета)

    Назва: Газета «Мечтатели Next».

    Заклад: Запорізький НАК № 19, філія № 3.

    Автори:

    Москаленко Валерія, Андрющенко Вадим, Нікогосян Григорій, Грицаєнко Марія, Аношин Валерій, Нікогосян Григорій, Москаленко Валерія , Андрющенко Вадим, Мігловец Єгор, учні 8-А класу.

    Керівник: Єрмоліна Олена Вікторівна, класний керівник, вчитель російської мови та літератури.

     

    Назва: Газета «Наше майбутнє – в наших руках».

    Заклад:  Запорізька гімназія №47.

    Автори: Єфіменко Валерія, Маслова Юлія, Марченко Анастасія, Бережна Ірина, учні 10 класу.

    Керівники: Дакуніна А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, Лук’яненко Ю.В., соціальний педагог.

     

    Назва: Проект «Більшість людей живе модою, а не розумом».

    Заклад: Енергодарський багатопрофільний ліцей.

    Автор: Невесела Юлія, 11-Б клас..

    Керівник: Легка Юлія Миколаївна, вчитель інформатики.

    Краща газетна/журнальна публікація

    Назва: «Ти – журналіст! Ти – батько правди!»

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автор: Богомолов Даниїл, 11 клас, Запорізька гімназія №2.

    Керівник: Куцова Тетяна Володимирівна, керівник гуртка «Журналістика та видавнича справа».

     

    Назва: Есе «Люди, що жили на зламі віків, або сучасники?.. Хто ми є?..»

    Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей № 99.

    Автор: Овчаренко Ганна, 9-В клас.
    Керівник: Фомич Інна Іванівна, заступник директора, консультант.

    Малахова Олександра Миколаївна, вчитель, куратор шкільної преси.

     

    Назва: «Тим , хто пішов у безсмертя».

    Заклад:  Гуляйпільська ЗОШ №1.

    Автор: Коростельова Лідія, Кудяряшова Марина, 10 клас.

    Керівник: Лукаш Наталія Володимирівна, вчитель історії.

     

    Назва: «Три капітани».

    Заклад:  Приазовська ЗОШ №2.

    Автор: Літута Максим, 8 клас.

    Керівник: Гайдай Євген Олегович, вчитель географії.

     

    Назва: «Твори добро, бо ти людина».

    Заклад: Вознесенська ЗШ (Мелітопольський район).

    Автори: Міняйло Ірина, Строкань Ірина, Соловйова Марія, учні 9 класу.

    Керівник: Попкова Ліна Олександрівна, вчитель української та англійської мови

    Соціальний плакат

    Назва: «Зіронька».

    Заклад: Михайлівська ЗОШ № 3.

    Автор: Каменчук  Юлія,  2-А клас.

    Керівник: Гмиря Олена Вікторівна, класний керівник.

     

    Назва: «Великі права маленької дитини».

    Заклад: Кам’янсько – Дніпровська ЗОШ №3.

    Автор: Духова Єлізавета, 8-Б клас.

    Керівник: Чибісова Ольга Вікторівна, практичний психолог.

     

    Назва: «Зроби вірний вибір!».

    Заклад: Енергодарський НВК №5.

    Автор: Батіщева Катерина, 6-А клас.

    Керівник: Котляревська Олена Олександрівна, класний керівник.

     

    Назва: «Моя заповітна мрія».

    Заклад: Тернівський НВК (Вільнянський район).

    Автор: Соболь Оксана, 11 клас.

    Керівник: Соболь Ірина Анатоліївна, вчитель інформатики

     

    Назва: «Інтернет також може бути небезпечним».

    Заклад: Енергодарський НВК №5.

    Автор: Трошин Тимофій, 3-Б клас.

    Керівник: Лисенко Світлана Анатоліївна, класний керівник.

    АУДІОВІЗУАЛЬНИЙ ТВІР

    Краща анімація

    Назва: «Легенда про кам’яну бабу»

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автор: Волкова Марія, 5 клас,  Запорiзька гімназія  № 28.

    Керівник: Вороненко Лариса Володимирівна, керівник гуртка «Комп’ютерна графіка і анімація».

     

    Назва: «Брошенный».

    Заклад: Якимівська ЗОШ №1.

    Автор: Хінчик Олена, 10 клас.

    Керівник: Грабовець Ірина Степанівна, учитель інформатики.

     

    Назва: «Екологічний мультфільм».

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автор: Лазарев Артемій,11-а клас.

    Керівник: Єлькін Андрій В’ячеславович,педагог-організатор, учитель хімії.

     

    Назва: «Легенда про дуб».

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автор: Кузьменко Микита, 4 клас, Запорізька гімназія № 71.

    Керівник: Вороненко Лариса Володимирівна, керівник гуртка «Комп’ютерна графіка і анімація».

    Кращий відеофільм

    Назва: «Вибір майбутньої професії»

    Заклад: Веселівська ЗОШ №1.

    Автор: Бердник Геннадій, 11 клас.

    Керівник: Марченко Ірина Миколаївна, педагог організатор.

     

    Назва: «Поверь в себя»

    Заклад: Бердянської гімназії №1 «Надія».

    Автор: Бурик Валерія, Галайда Микита, Єфімов Олексій,  Іщенко Надія, Кужель Анастасія – учні 10 класу.

    Керівник: Берегова Ірина Владиленівна, учитель світової літератури, викладач курсу «Медіакультура».

     

    Назва: «Герої мого роду».

    Заклад: Добропільська загальноосвітня школа(Гуляйпільський район).

    Автор: Короткова Катерина,11 клас.

    Керівник: Река Людмила Євгенівна, вчитель інформатики.

     

    Назва: «Надії та проблеми XXI століття: освіта, праця, права».

    Заклад: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Мелітопольський район).

    Автор: Гядукан Альберт , Єрмолаєва Надія, Клик Артем, Кобзар Віталій, Ручка Анастасія, Шашко Дмитро – учні 10 класу.

    Керівник: Фесенко Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та світової літератури.

     

    Назва: «Наше здоровье в наших руках».

    Заклад: Запорізька ЗОШ №30.

    Автори: Рогач Варвара, Зінченко Микола, Єрохін Микита, Соловйов Олександр, Макаров Дмитро, учні 3 класу, Москаль Вікторія, Гезалова Альбіна, Прокопенко Тетяна, Конік Катерина, Линник Єлизавета, Бірюков Тимур, учні 10 класу.

    Керівник: Дякова Тетяна Олександрівна, вчитель інформатики.

     

    Назва: «Вір у чудо».

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автор: Бударина Анастасія, 11 кл., Запорізький НВК №23.

    Керівник: Едель Михайло Григорович – керівник ДЮ ТРС «Грані».

    Кращий фоторепортаж

    Назва: «У труді, як у бою».

    Заклад: Новомиколаївська СЗОШ (Новомиколаївський район).

    Автор: Іщенко Роман, 8 клас,

    Керівник: Стулій Віктор Миколайович, керівник гуртка «Юний фотолюбитель» ЦДЮТ.

     

    Назва: «Ми обираємо життя!»

    Заклад: Широківська ЗОШ, (Василівський район).

    Автори: Степанов Захар, Гордієнко Максим, учні 5 класу.

    Керівник: Глубока Інна Ігорівна, вчитель основ здоров’я.

     

    Назва: «Посади в школі троянду!»

    Заклад: Богданівська ЗОШ (Чернігівський район).

    Автори: Шевченко Юлія, Бондарь Євгенія, Зінченко Тетяна, Лубінець Каріна, Похиль Михайло, Капустян Євген, Саловаров Андрій -  учні 11 класу.

    Керівник: Цап Ольга Олексіївна, вчитель української мови та літератури.

     

    Назва: «Как прекрасен этот мир! Посмотри!»

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автори: Грицаенко Марія, Андрющенко Вадим, 8-А.

    Керівник: Єрмоліна Олена Вікторівна, класний керівник, вчитель російської мови та літератури.

     

    Назва: «Рукотворное чудо города Запорожья. Архитектура».

    Заклад: Запорізька ЗОШ № 15.

    Автор: Бодарі Аніта, 11-Б.

    Керівник: Завірова Марія Леонідівна, вчитель історії.

    Кращий відеофільм, знятий з мобільного телефону

    Назва: «Відкритий світ»

    Заклад: Веселівська гімназія.

    Автор: Михальчук Дар’я, 10-А клас.

    Керівники: Корвегіна Віра Анатоліївна, вчитель інформатики.

    Волошина Оксана Іванівна, педагог-організатор.

     

    Назва: «We would walk 500 miles».

    Заклад: Школа «ЕйдоС» (м. Запоріжжя).

    Автори: Бабець Діана, Апт Марія, Ретинський Олег, Кандиба Єгор - учні 10 класу.

     

    Назва: «Танці на воді».

    Заклад: Запорізький НВК №19, філія №3.

    Автори: Краєва Дар’я, редколегія газети «Тинейджери», 9-А.

    Керівник: Гриценко Олена Вікторівна, медіа-педагог.

    ІНТЕРНЕТ-ТВОРЧІСТЬ

    Кращий тематичний сайт:

    Назва: «Вісник Мрії – новий формат», Портал шкільної преси.

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автори: Тандура Анна Олександрівна, директор,  Елькин Андрій В'ячеславович, педагог-організатор, вчитель хімії.

     

    Назва: «Шкільний парламент «Нове покоління»».

    Заклад: Дніпровська ЗОШ №2 (Вільнянський район).

    Автори: Сущенко Юлія, 10 клас.

    Керівник: Івахіна Катерина Василівна, вчитель інформатики.

     

    Назва: «Здоровий образ життя».

    Заклад: Софіївський НВК (Новомиколаївський район).

    Автор: Міщанін Олександр, 10 клас.

    Керівник: Кикоть Костянтин Петрович, вчитель фізики та інформатики.

    Кращий авторський блог

    Назва: «S.Lili».

    Заклад: Енергодарська мала академія наук учнівської молоді.

    Автори: Соловей Лилия, 10 клас.

    Керівник: Скороспелова Ганна Дмитрівна, керівник гуртка «Медіакультура».

     

    Назва: «За здоровий спосіб життя».

    Заклад: Бердянська ЗОШ №13.

    Автори: Бобров Дмитро, 8 клас.

    Керівник: Чепурненко Олена Володимирівна, вчитель математики та інформатики.

     

    Назва: «Шкільна родина».

    Заклад: Чернігівської ЗОШ ім. Героя Радянського Союзу А.М.Темника.

    Автори: Ващенко Марія,Ткачук Анна, 5 клас.

    Керівник: Сапальова Людмила Іванівна, класний керівник, вчитель географії.

    ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ФОТО

    Назва: «Хортиця – серце Запорізького краю».

     Заклад: ЗОШ №20 м.Мелітополя.

    Автори: Ростовцев Олександр, Бедюх Елеонора, учні 7-А класу.

    Керівник: Доля Ніна Іванівна, вчитель світової літератури.

     

    Назва: «Здоровий спосіб життя».

    Заклад: Запорізька ЗОШ (Веселівський район).

    Автори: Чобан Марина, Яременко Аліна, учні 10 класу.

    Керівник: Шилик Катерина Василівна, вчитель.

     

    Назва: «Красоти природи маленької «Швейцарії»».

    Заклад: Вільноандріївська ЗОШ (Вільнянський район).

    Автори: Ліясова Валерія, Мітіна Олена, учні 9 класу.

    Керівник: Бойко Олена Вікторівна, вчитель інформатики,  Пересунько Світлана Олександрівна, вчитель.

     

    Назва: «Back in Future».

    Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».

    Автори: Жежеря Катерина, Городецька Анастасія, учні 10-Б класу.

    Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіакультури.

     

    Назва: «Софіївка».

    Заклад: Софіївський НВК (Новомиколаївський район).

    Автор: Безродня Ганна, 11 клас.

    Керівник: Кикоть Костянтин Петрович, вчитель фізики та інформатики.

    АЛЬТЕРНАТИВА

    Назва: «Мы с дедом на параде Победы!»

    Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей №99.

    Автори: Шкваренко Людмила, 10-Б.

    Керівники: Пономарь Анна Миколаївна, педагог-організатор, Сілюк Ольга Петрівна, керівник музею.

     

    Назва: «Позитив завжди з тобою!»

    Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.

    Автори: Осієвська Любов, 11 клас.

    Керівник: Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.

     

    Назва: «А, Б, В, …»

    Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.

    Автори: Стовба Ірина, Пархоменко Марія, учні 9 класу.

    Керівник: Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.

     

    Назва: «Цінність – у твоїх руках!»

    Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.

    Автори: Крива Ксенія, 10 клас.

    Керівник: Князєва