Добрый вечер! Cегодня: Пятница, 24.11.2017, 20:37
UNESCO

Медиа-информационная грамотность

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 13
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ресурсы
Форма входа
Календарь
«  Ноябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архив записей
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • ТЕЛЕБАЧЕННЯ.  

    Телепроект (передача)

    Назва: «Суперексперт».

    Заклад: ДЮ ТРС «Грані» (м. Запоріжжя).

    Автори:

    Богомолов Данило, 11 клас, Запорізька гімназія №2,

    Вербовецька Анастасія, 8 клас, Запорізька гімназія №50,

    Бударина Анастасія, 11 клас, Запорізький НВК №23.

    Керівник: Едель Михайло Григорович – керівник ДЮ ТРС «Грані».  

    Куцова Тетяна Володимирівна – керівник гуртка «Журналістика»

    Назва: «Телевізійні дитячі новини».

    Заклад:  Студія дитячої тележурналістики «Перспектива +»

    Автори:

    Коцеруба Наталія, 6-Б клас., Енергодарська ЗОШ №2,

    Чеботарь Марія, 8-Б клас, Енергодарська гімназія «Гармонія»,

    Токарева Анастасія, 11-А клас, Енергодарська ЗОШ №2,

    Момот Катерина, 6-А клас, Енергодарський багатопрофільний ліцей,

    Коцофане Ольга, 11-В клас,  Енергодарський НВК№1,

    Бричук Герман, 9 -Б клас,  Енергодарський  НВК№5.

    Керівник: Рябов Сергій Вікторович, вчитель історії  ЕНВК№5, керівник  Студії дитячої тележурналістики  «Перспектива +».

    Назва: «Ранние браки».

    Заклад: Бердянська ЗОШ № 7.

    Автор: Попик Маргарита, 11 клас.

    Керівник: Тептина Лучія Тимофіївна, вчитель російської мови та літератури.

    Кращий телевізійний репортаж

    Назва: «Скажемо «НІ» фастфуду!»

     Заклад: Запорізька гімназія №107

     Автори : Кречман Артем, Острогляд Катерина, учні 10-А класу

    Керівник: Павленко Олексій Олександрович, вчитель інформатики.

    Назва: «У сім’ї дружать – живуть не тужать».

    Заклад: Енергодарський багатопрофільний ліцей.

    Автор: Гордєєва Софія, 11-А класу.

    Керівник: Дятлова Олена Анатоліївна, вчитель інформатики.

    Назва: «Рукотворное чудо – Купеческий дом – краеведческий музей».

    Заклад: Новопиліпівська ЗОШ (Мелітопольський район).

    Автор: Бистрова Анастасія, 10 клас.

    Керівник: Тонкоштан Ольга Вікторівна, вчитель російської мови та літератури.

    Назва: «Спорт завжди актуальний».

    Заклад: Молочанська спеціалізована школа.

    Автор: Куреня Євгенія, 10 клас .

    Керівник: Гора Снежана Юрьевна, заместитель директора по ВР

    Найкраща соціальна реклама

    Назва: «Корисні поради для всієї громади».

    Заклад: Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа «ПРОМЕТЕЙ».

    Автори: Євтєєва Діана, Ландарь Валерія, Левчеко Микита, Сухіна Дар’я, Тітова Дар’я, учні 4 класу.

     Керівник: Попазова Світлана Федорівна, вчитель початкових класів.

    Назва: «Зроби правильний вибір».

    Заклад: Бердянська ЗОШ №11.

    Автори: Срібний Максим, Горлова Юлія, Кіорпе Ганна, Якобчук Владислав, Остапенко Дар’я, Ніцевич Валерія, Хотська Валерія – учні 11-А, Шелєхов Єгор, Пітюкін Іван – учні  9-Б.

    Керівник: Гостюшкін Олександр Вікторович, вчитель інформатики.

    Назва: «Часто ли ярлыки оправдывают себя?»

    Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».

    Автори: колектив 10-Б класу.

    Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіакультури.

    Назва: «Мала Батьківщина».

    Заклад: Високівська ЗОШ (Михайлівський район).

    Автори: Панасюк Єлизавета, 4 клас.

    Керівники: Сілаєва Ольга Дмитрівна, вчитель, Найбергер Віталій Миколайович, лаборант ПК.

    РАДІО

    Назва: «Шкільні роки наших наставників».

    Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».

    Автори: Єжаченко Соня, Димитров Богдан, Столяренко Аліна, Савенко Анна, Євгенія Кір’янова, Аліна Столяренко.

    Керівник: Чубенко Кирил Сергійович, лаборант.

    Назва: «Лісові таємниці».

    Заклад:  Мелітопольська СШ №23.

    Автори: Філоновець Наталія, 10 клас, Четвероус Анастасія, Королькова Анастасія, Макарчук Олександр, Осієвська Любов, учні 11 класу.

    Керівники: Лобінцева Ольга Сергіївна, вчитель англійської мови,

    Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.

    Назва: «Рукотворне чудо – дім Адировича. Побудований на спір».

    Заклад: Новопиліпівська загальноосвітня школа (Мелітопольський район).

    Автор: Бистрова Анастасія, 10 клас.

    Тонкоштан Ольга Вікторівна, вчитель російської мови та світової літератури.

    Назва: «Спешите удивляться»

    Заклад: Високівська ЗОШ (Михайлівський район).

    Автори:

    Найбергер Яна, 10 клас, Ліньова Ірина, 9 клас.

    Керівник: Внукова Жанна Марківна, вчитель російської мови та світової літератури.

    ДРУКОВАНІ ТЕ ЕЛЕКТРОННІ ЗМІ

    Кращий друкований журнал (газета)

    Назва: Газета «ИСТОКИ» № 2.

    Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей № 99.

    Автори: Войтіх Ксенія, 9-А клас.

    Керівник: Малахова Олександра Миколаївна, вчитель російської мови та літератури.

    Назва: Газета «П’ятий елемент».

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автори: Грекало Наталя, Горнєєва Євгенія, учні 9-А класу.

    Керівник:  Погорєлова Надія Федорівна, вчитель російської мови та літератури, медіапедагог.

    Назва: Газета «Грані запоріжців».

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автори:

    Данило Володимирович Богомолов, 11 клас гімназії №2;

    Лобода Тетяна, ДЮ ТРС «Грані»;

    Пенкіна Анастасія, 11 клас, ЗОШ №20;

    Вербовецька Анастасія, 8 клас, гімназія №50;

    Кучеренко Єлизавета, 10 клас, гімназія «Алєф»;

    Пересипко Марія, 11 клас, ЗНВК №23;

    Литвинова Євгенія, 8 клас, гімназія №28;

    Продан Світлана, 7 клас, СШ №72;

    Тимченко Катерина, 10 клас, ліцей №99;

    Гергець Данило, 8 клас, ЗОШ №59;

    Міголева Катерина, 6 клас ЗЗБНВК №106;

    Ємельянова Владислава, 8 клас, ЗОШ №54;

    Сергіївна Петелько Марія, 8 клас, ЗОШ №54

    Керівник: Куцова Тетяна Володимирівна, керівник гуртка «Журналістика та видавнича справа».

    Назва: Газета «Pupils Home/ Аделаїда».

    Заклад: Запорізька гімназія №107.

    Автори: Кречман Артем, 10-А, Кірілова Анастасія 10-А, Макарова Діана 11-Б, Ісаєва Аня 7-А, Виперайленко Катерина 8-А, Ліходід Катерина 8-В, Бухавець Катерина 8-Б.

    Керівник: Пришпетливий Геннадій Миколайович, вчитель біології.

    Назва: Газета «Джалапіта».

    Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат "Січовий колегіум".

    Автори: учні школи-інтернату.

    Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіа культури.

    Кращий електронний журнал (газета)

    Назва: Газета «Мечтатели Next».

    Заклад: Запорізький НАК № 19, філія № 3.

    Автори:

    Москаленко Валерія, Андрющенко Вадим, Нікогосян Григорій, Грицаєнко Марія, Аношин Валерій, Нікогосян Григорій, Москаленко Валерія, Андрющенко Вадим, Мігловец Єгор, учні 8-А класу.

    Керівник: Єрмоліна Олена Вікторівна, класний керівник, вчитель російської мови та літератури.

    Назва: Газета «Наше майбутнє – в наших руках».

    Заклад:  Запорізька гімназія №47.

    Автори: Єфіменко Валерія, Маслова Юлія, Марченко Анастасія, Бережна Ірина, учні 10 класу.

    Керівники: Дакуніна А.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, Лук’яненко Ю.В., соціальний педагог.

    Назва: Проект «Більшість людей живе модою, а не розумом».

    Заклад: Енергодарський багатопрофільний ліцей.

    Автор: Невесела Юлія, 11-Б клас..

    Керівник: Легка Юлія Миколаївна, вчитель інформатики.

    Краща газетна/журнальна публікація

    Назва: «Ти – журналіст! Ти – батько правди!»

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автор: Богомолов Даниїл, 11 клас, Запорізька гімназія №2.

    Керівник: Куцова Тетяна Володимирівна, керівник гуртка «Журналістика та видавнича справа».

    Назва: Есе «Люди, що жили на зламі віків, або сучасники?.. Хто ми є?..»

    Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей № 99.

    Автор: Овчаренко Ганна, 9-В клас.
    Керівник: Фомич Інна Іванівна, заступник директора, консультант.

    Малахова Олександра Миколаївна, вчитель, куратор шкільної преси.

    Назва: «Тим , хто пішов у безсмертя».

    Заклад:  Гуляйпільська ЗОШ №1.

    Автор: Коростельова Лідія, Кудяряшова Марина, 10 клас.

    Керівник: Лукаш Наталія Володимирівна, вчитель історії.

    Назва: «Три капітани».

    Заклад:  Приазовська ЗОШ №2.

    Автор: Літута Максим, 8 клас.

    Керівник: Гайдай Євген Олегович, вчитель географії.

    Назва: «Твори добро, бо ти людина».

    Заклад: Вознесенська ЗШ (Мелітопольський район).

    Автори: Міняйло Ірина, Строкань Ірина, Соловйова Марія, учні 9 класу.

    Керівник: Попкова Ліна Олександрівна, вчитель української та англійської мови

    Соціальний плакат

    Назва: «Зіронька».

    Заклад: Михайлівська ЗОШ № 3.

    Автор: Каменчук  Юлія,  2-А клас.

    Керівник: Гмиря Олена Вікторівна, класний керівник.

    Назва: «Великі права маленької дитини».

    Заклад: Кам’янсько – Дніпровська ЗОШ №3.

    Автор: Духова Єлізавета, 8-Б клас.

    Керівник: Чибісова Ольга Вікторівна, практичний психолог.

    Назва: «Зроби вірний вибір!».

    Заклад: Енергодарський НВК №5.

    Автор: Батіщева Катерина, 6-А клас.

    Керівник: Котляревська Олена Олександрівна, класний керівник.

    Назва: «Моя заповітна мрія».

    Заклад: Тернівський НВК (Вільнянський район).

    Автор: Соболь Оксана, 11 клас.

    Керівник: Соболь Ірина Анатоліївна, вчитель інформатики

    Назва: «Інтернет також може бути небезпечним».

    Заклад: Енергодарський НВК №5.

    Автор: Трошин Тимофій, 3-Б клас.

    Керівник: Лисенко Світлана Анатоліївна, класний керівник.

    АУДІОВІЗУАЛЬНИЙ ТВІР

    Краща анімація

    Назва: «Легенда про кам’яну бабу»

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автор: Волкова Марія, 5 клас,  Запорiзька гімназія  № 28.

    Керівник: Вороненко Лариса Володимирівна, керівник гуртка «Комп’ютерна графіка і анімація».

    Назва: «Брошенный».

    Заклад: Якимівська ЗОШ №1.

    Автор: Хінчик Олена, 10 клас.

    Керівник: Грабовець Ірина Степанівна, учитель інформатики.

    Назва: «Екологічний мультфільм».

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автор: Лазарев Артемій,11-а клас.

    Керівник: Єлькін Андрій В’ячеславович,педагог-організатор, учитель хімії.

    Назва: «Легенда про дуб».

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автор: Кузьменко Микита, 4 клас, Запорізька гімназія № 71.

    Керівник: Вороненко Лариса Володимирівна, керівник гуртка «Комп’ютерна графіка і анімація».

    Кращий відеофільм

    Назва: «Вибір майбутньої професії»

    Заклад: Веселівська ЗОШ №1.

    Автор: Бердник Геннадій, 11 клас.

    Керівник: Марченко Ірина Миколаївна, педагог організатор.

    Назва: «Поверь в себя»

    Заклад: Бердянської гімназії №1 «Надія».

    Автор: Бурик Валерія, Галайда Микита, Єфімов Олексій,  Іщенко Надія, Кужель Анастасія – учні 10 класу.

    Керівник: Берегова Ірина Владиленівна, учитель світової літератури, викладач курсу «Медіакультура».

    Назва: «Герої мого роду».

    Заклад: Добропільська загальноосвітня школа(Гуляйпільський район).

    Автор: Короткова Катерина,11 клас.

    Керівник: Река Людмила Євгенівна, вчитель інформатики.

    Назва: «Надії та проблеми XXI століття: освіта, праця, права».

    Заклад: Костянтинівський ліцей «Ерудит» (Мелітопольський район).

    Автор: Гядукан Альберт , Єрмолаєва Надія, Клик Артем, Кобзар Віталій, Ручка Анастасія, Шашко Дмитро – учні 10 класу.

    Керівник: Фесенко Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та світової літератури.

    Назва: «Наше здоровье в наших руках».

    Заклад: Запорізька ЗОШ №30.

    Автори: Рогач Варвара, Зінченко Микола, Єрохін Микита, Соловйов Олександр, Макаров Дмитро, учні 3 класу, Москаль Вікторія, Гезалова Альбіна, Прокопенко Тетяна, Конік Катерина, Линник Єлизавета, Бірюков Тимур, учні 10 класу.

    Керівник: Дякова Тетяна Олександрівна, вчитель інформатики.

    Назва: «Вір у чудо».

    Заклад: КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані».

    Автор: Бударина Анастасія, 11 кл., Запорізький НВК №23.

    Керівник: Едель Михайло Григорович – керівник ДЮ ТРС «Грані».

    Кращий фоторепортаж

    Назва: «У труді, як у бою».

    Заклад: Новомиколаївська СЗОШ (Новомиколаївський район).

    Автор: Іщенко Роман, 8 клас,

    Керівник: Стулій Віктор Миколайович, керівник гуртка «Юний фотолюбитель» ЦДЮТ.

    Назва: «Ми обираємо життя!»

    Заклад: Широківська ЗОШ, (Василівський район).

    Автори: Степанов Захар, Гордієнко Максим, учні 5 класу.

    Керівник: Глубока Інна Ігорівна, вчитель основ здоров’я.

    Назва: «Посади в школі троянду!»

    Заклад: Богданівська ЗОШ (Чернігівський район).

    Автори: Шевченко Юлія, Бондарь Євгенія, Зінченко Тетяна, Лубінець Каріна, Похиль Михайло, Капустян Євген, Саловаров Андрій -  учні 11 класу.

    Керівник: Цап Ольга Олексіївна, вчитель української мови та літератури.

    Назва: «Как прекрасен этот мир! Посмотри!»

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автори: Грицаенко Марія, Андрющенко Вадим, 8-А.

    Керівник: Єрмоліна Олена Вікторівна, класний керівник, вчитель російської мови та літератури.

    Назва: «Рукотворное чудо города Запорожья. Архитектура».

    Заклад: Запорізька ЗОШ № 15.

    Автор: Бодарі Аніта, 11-Б.

    Керівник: Завірова Марія Леонідівна, вчитель історії.

    Кращий відеофільм, знятий з мобільного телефону

    Назва: «Відкритий світ»

    Заклад: Веселівська гімназія.

    Автор: Михальчук Дар’я, 10-А клас.

    Керівники: Корвегіна Віра Анатоліївна, вчитель інформатики.

    Волошина Оксана Іванівна, педагог-організатор.

    Назва: «We would walk 500 miles».

    Заклад: Школа «ЕйдоС» (м. Запоріжжя).

    Автори: Бабець Діана, Апт Марія, Ретинський Олег, Кандиба Єгор - учні 10 класу.

    Назва: «Танці на воді».

    Заклад: Запорізький НВК №19, філія №3.

    Автори: Краєва Дар’я, редколегія газети «Тинейджери», 9-А.

    Керівник: Гриценко Олена Вікторівна, медіа-педагог.

    ІНТЕРНЕТ-ТВОРЧІСТЬ

    Кращий тематичний сайт

    Назва: «Вісник Мрії – новий формат», Портал шкільної преси.

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автори: Тандура Анна Олександрівна, директор,  Елькин Андрій В'ячеславович, педагог-організатор, вчитель хімії.

    Назва: «Шкільний парламент «Нове покоління»».

    Заклад: Дніпровська ЗОШ №2 (Вільнянський район).

    Автори: Сущенко Юлія, 10 клас.

    Керівник: Івахіна Катерина Василівна, вчитель інформатики.

    Назва: «Здоровий образ життя».

    Заклад: Софіївський НВК (Новомиколаївський район).

    Автор: Міщанін Олександр, 10 клас.

    Керівник: Кикоть Костянтин Петрович, вчитель фізики та інформатики.

    Кращий авторський блог

    Назва: «S.Lili».

    Заклад: Енергодарська мала академія наук учнівської молоді.

    Автори: Соловей Лилия, 10 клас.

    Керівник: Скороспелова Ганна Дмитрівна, керівник гуртка «Медіакультура».

    Назва: «За здоровий спосіб життя».

    Заклад: Бердянська ЗОШ №13.

    Автори: Бобров Дмитро, 8 клас.

    Керівник: Чепурненко Олена Володимирівна, вчитель математики та інформатики.

    Назва: «Шкільна родина».

    Заклад: Чернігівської ЗОШ ім. Героя Радянського Союзу А.М.Темника.

    Автори: Ващенко Марія,Ткачук Анна, 5 клас.

    Керівник: Сапальова Людмила Іванівна, класний керівник, вчитель географії.

    ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ФОТО

    Назва: «Хортиця – серце Запорізького краю».

     Заклад: ЗОШ №20 м.Мелітополя.

    Автори: Ростовцев Олександр, Бедюх Елеонора, учні 7-А класу.

    Керівник: Доля Ніна Іванівна, вчитель світової літератури.

    Назва: «Здоровий спосіб життя».

    Заклад: Запорізька ЗОШ (Веселівський район).

    Автори: Чобан Марина, Яременко Аліна, учні 10 класу.

    Керівник: Шилик Катерина Василівна, вчитель.

    Назва: «Красоти природи маленької «Швейцарії»».

    Заклад: Вільноандріївська ЗОШ (Вільнянський район).

    Автори: Ліясова Валерія, Мітіна Олена, учні 9 класу.

    Керівник: Бойко Олена Вікторівна, вчитель інформатики,  Пересунько Світлана Олександрівна, вчитель.

    Назва: «Back in Future».

    Заклад: Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум».

    Автори: Жежеря Катерина, Городецька Анастасія, учні 10-Б класу.

    Керівник: Коваленко Павло Олександрович, вчитель медіакультури.

    Назва: «Софіївка».

    Заклад: Софіївський НВК (Новомиколаївський район).

    Автор: Безродня Ганна, 11 клас.

    Керівник: Кикоть Костянтин Петрович, вчитель фізики та інформатики.

    АЛЬТЕРНАТИВА

    Назва: «Мы с дедом на параде Победы!»

    Заклад: Запорізький багатопрофільний ліцей №99.

    Автори: Шкваренко Людмила, 10-Б.

    Керівники: Пономарь Анна Миколаївна, педагог-організатор, Сілюк Ольга Петрівна, керівник музею.

    Назва: «Позитив завжди з тобою!»

    Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.

    Автори: Осієвська Любов, 11 клас.

    Керівник: Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.

    Назва: «А, Б, В, …»

    Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.

    Автори: Стовба Ірина, Пархоменко Марія, учні 9 класу.

    Керівник: Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.

    Назва: «Цінність – у твоїх руках!»

    Заклад: Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23.

    Автори: Крива Ксенія, 10 клас.

    Керівник: Князєва Вікторія Миколаївна, вчитель інформатики та англійської мови.

    МЕДІАОСВІТА

    Назва: «Виховний захід «Азбука безпеки».

    Заклад: Енергодарський дошкільний навчальний заклад №9.

    Автори: Ліясова Валерія, Мітіна Олена, учні 9 класу.

    Керівник: Калугіна Неля Валеріївна – педагог-організатор, керівник гуртка «Стежинками до медіакультури».

    Назва: «Матеріали загальношкільної учнівської конференції з медіаосвіти».

    Заклад: Запорізький НВК №19.

    Автори: Дар'я Пригунова, редколегія газети « 220 V».

    Олександра Самойлова , редколегія газети «Крістал ».

    Валерія Бойко, редколегія газети « Елементарна».

    Кирило Теслюк, Редколегія газети «Вісник відважних». Вадим Андрющенко, редколегія газети «Мрійники Next».

    Ангеліна Шебеко, Павло Сичов, редколегія газети «Промінь сонця».

    Анастасія Гавриленко, Катерина Носко, редколегія газети «Кристал».

    Дар'я Крайова, редколегія газети «Тинейджери».

    Олександра Ткаченко , редколегія газети «Веселка».

    Євгенія Горнеева , редколегія газети «П'ятий елемент».

    Артемій Лазарєв, редколегія газети «Мрія кличе».

    Христина Іванюк, редколегія газети «Лідер».

    Анна Паладі, редколегія газети «Мрія кличе».

    Дарина Соболєва , редколегія газети «Місто Класний» 

    Дар'я Апухтіна, редколегія газети «Едельвейс».

    Керівник: Єлькін Андрій Вячеславович, педагог-організатор.

    Назва: «Інтерактивний навчальний курс по створенню (багатокористувацького) блогу з інтегрованими можливостями Google+, Youtube, Skydrive».

    Заклад: Енергодарська ЗОШ №2.

    Автор: Трубіцина Анастасія Леонідівна, вчитель інформатики.

    Назва: «Music. Visiting a concert».

    Заклад: Мелітопольський НВК  №16.

    Автор: Ковальська Олена Валеріївна, учитель англійської мови.